GÜLCANPEN, Fıratpen Pvc sistemlerinin imalat ve pazarlamasını yapmaktadır. 1996 Yılında kebanpen bayiliği ile başlamış olduğu bu yolda sektörün ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için kaliteden ödün vermeden sürekli olarak kendini yenileme politikasını edinmiş kaliteyi ucuza pazarlamayı hedef almıştır.

15 yılı aşan üretim ve montaj sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok projenin altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

GÜLCANPEN; başarılı çalışmaları neticesinde 2005 yılında “Fıratpen” yetkili üretici bayii olmuştur. Müşterilerimizin, Fıratpen Kapı ve Pencere Sistemleri ihtiyaçlarına kaliteli ve ekonomik çözümler sunmaktayız. Pvc sistemler alanında aranılan ve anılan bir firma konumunu daha da güçlendirerek, sektöründe “takip eden değil”, “takip edilen” bir firma olarak gelişimini sürdürmektedir.

Her zaman değişim, yenilik, güven ve kalite politikamızı benimseyerek firma içinde ve firma dışında Türkiye’nin her noktasında bu vizyonun koruyucusu ve uygulayıcısı olmuştur.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır. Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn, imalat ve montajı, hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir.